Vše, co potřebujete pro váš e‑mailing

V Ecomailu najdete přesně takové funkce, které vám pomohou vytvořit z vašeho e‑mailingu úspěšný kanál pro komunikaci se zákazníky. Podívejte se, co všechno Ecomail umí.

Visual

Editor šablon

Krásné e-maily na všech zařízeních

S naším šikovným drag-and-drop editorem vás příprava e‑mailové šablony bude bavit.

Vyberte si jednu z našich z přednastavených šablon a jednoduše upravte přesně podle vašich potřeb. Výsledkem bude nejen krásný, ale i responzivní newsletter, který se správně zobrazí na počítači i mobilním zařízení.

Pro ještě snadnější přidávání produktů do šablony navíc můžete použít váš Heureka nebo Zboží.cz feed.

Ecomail EditorEcomail editor shape

Sběr kontaktů

Sbírejte nové kontakty pomocí formulářů

Škoda každého kontaktu, který nepadne do vaší databáze. Nenechte návštěvníky webu jen tak odejít a vyzkoušejte statické, vysouvací, pop‑up nebo mobilní formuláře.

Snadno si je vyrobíte v našem drag & drop editoru přesně podle vašich představ. U hotového formuláře už jen nastavíte, na jaké stránce a kdy se má uživateli zobrazit a jednoduše přidáte na web. Nové kontakty budou automaticky padat do seznamu kontaktů v Ecomailu.

automatizace

Automatické kampaně snadno a rychle

Díky automatizacím zachytíte vaše odběratele ve správnou dobu a s obsahem, který je skutečně zajímá. Mají tak znatelně lepší výsledky, než běžné newslettery.

Automatické kampaně nastavíte pomocí několika kliků a ony za vás samy posílají e‑maily, SMS nebo spouští facebookové kampaně. To vše na základě zadaných podmínek nebo chování zákazníků jako jsou nákupy, navštívené stránky nebo jakékoli jiné události.

Uvítací kampaně
Ihned po registraci přivítejte všechny nováčky osobním e‑mailem a podělte se s nimi o vaši radost z nově navázaného vztahu.
Welcome email
Opuštěný košík
Svátky a narozeniny
Reaktivační kampaně

A/B testování kampaní

Odesílejte e-maily na základě přesných dat

Nesnažte se vsadit vše na jednu kartu. Díky A/B testování můžete vyzkoušet více variant jména odesílatele, předmětu nebo obsahu v e‑mailu.

Přímo v nastavení e‑mailové kampaně přidejte dvě verze předmětu nebo třeba e‑mailové šablony. Každá z nich se odešle na vybranou část vašich kontaktů. Úspěšnější varianta se po vyhodnocení odešle na zbylou část vaší databáze.

AB Testing FormAB Test Email

Segmentace uživatelů

Využijte neomezené možnosti segmentů

Neposílejte všechno všem. Komunikujte s vašimi odběrateli na zakladě informací, které o nich máte.

Pomocí segmentace si můžete databázi rozdělit do skupin podle vlastností kontaktů, aktivity v e‑mailových kampaních, nákupů nebo pohybu na webu. Na vytvořené segmenty pak můžete posílat různé typy e‑mailových kampaní. Vytvořte jiný typ obsahu pro muže a ženy. Aktivním kontaktům, které otevírají vaše newslettery nebo pravidelně nakupují, posílejte e‑maily častěji. Naopak pro neaktivní část databáze nastavte speciální komunikaci.

Segmentation

Dynamický obsah

Personalizace e-mailu šitá na míru každému zákazníkovi

Přizpůsobte obsah e‑mailu každému jednotlivému odběrateli a zvyšte tak úspěšnost vašich kampaní.

Jednoduše přidejte oslovení a v personalizovaných blocích nabídněte zákazníkovi třeba produkt z kategorie, kterou si naposledy prohlížel, doporučte produkty podle posledních nákupů nebo ukažte nejbližší výdejní místo.

Personalization

Podrobné statistiky

Vyhodnocujte úspěšnost vašeho e‑mailingu

Pravidelné sledování výsledků vám umožní neustále zlepšovat vaše kampaně.

V reportech naleznete základní metriky jako open rate, click rate, počet vrácených a odhlášených e‑mailů nebo přehled o tržbách z e‑mailingu. Zároveň můžete sledovat mapu prokliků v e‑mailu, výkonnost kampaně v čase, podíl e‑mailových schránek, podíl otevření na mobilu a desktopu a mnohem víc.

Statistics DataStatistics Data 1Statistics Data 2Statistics Data 3

Integrace

Využijte svá data na maximum

Pracujte s údaji o zákaznících a daty z e‑mailingu na jednom místě.

Jen tak budete schopni vytvářet úspěšné personalizované kampaně, které budou vydělávat. Díky naší API 2.0 a podrobné dokumentaci propojíte Ecomail s vaším e‑shopem nebo jakýmkoli jiným nástrojem.

Doručitelnost

Doručitelnost prověřena klienty

Bezpečnost, rychlost a 99,97% míra doručitelnosti je u Ecomailu samozřejmostí.

Díky našim zkušenostem a špičkové technologii, prostřednictvím které je posíláno 40 % všech komerčních e‑mailů na světě, se o svou reputaci bát nemusíte.

Doručujeme přes
milionů
e-mailů každý měsíc
s průměrnou
%
mírou doručitelnosti
až do
zemí světa
Ecomail EnvelopeEcomail Send

Facebook, Instagram

Propojení s Facebookem

Komunikujte se svými zákazníky na více kanálech najednou.

Propojte si Ecomail s Facebookem a budete moci sbírat nové e‑mailové adresy přes facebookovu reklamu, tvořit vlastní nebo podobná publika z vaší databáze kontaktů nebo si snadno nastavit facebookovou reklamu přímo v prostředí Ecomailu.

Social
Sběr kontaktů s Facebook Lead Ads

Získávejte další e‑mailové kontakty i na Facebooku a Instagramu a rozšiřujte si tak své publikum pro e‑mailing. Všechny kontakty z facebookové kampaně jsou ihned posílány do seznamu kontaktů u Ecomailu. Nově zaregistrované uživatele tak můžete oslovit automatickou uvítací kampaní.

Social
Custom Audiences z vaší databáze

Propojení facebookového účtu s Ecomailem vám umožní zacílit reklamu i na uživatele z vaší e‑mailové databáze. Kontakty tak nemusíte do Facebooku nahrávat ručně a vlastní publikum máte vždy aktuální a ihned k použití i pro automatické spouštění reklam podle chování zákazníka nebo tvorbu podobných publik.

Social
Nastavení facebookové reklamy přímo v Ecomailu

Zachyťte vaše zákazníky tam, kde s vámi nejraději komunikují. Kromě e‑mailové rozesílky si v Ecomailu rovnou nastavte i reklamní kampaň na Facebooku včetně kreativy. Reklamu můžete spustit třeba na všechny kontakty, které si neotevřeli váš newsletter.