Editor šablon

Krásné e-maily na všech zařízeních

S naším šikovným drag-and-drop editorem jednoduše vytvoříte profesionální newsletter. Stačí si vybrat jednu z přednastavených šablon a přizpůsobit ji vašim potřebám. Výsledkem jsou responzivní e-maily, které se správně zobrazí na počítači i mobilním zařízení.

Pro ještě snadnější tvorbu produktové šablony navíc můžete použít váš Heureka nebo Zboží.cz feed
Sběr kontaktů

Sbírejte nové kontakty pomocí formulářů

Škoda každého kontaktu, který nepadne do vaší databáze. Nenechte návštěvníky webu jen tak odejít a vyzkoušejte statické, vysouvací nebo pop-up formuláře. Snadno si je vyrobíte v našem drag & drop editoru přesně podle vašich představ.

U hotového formuláře už jen nastavíte, na jaké stránce a kdy se má uživateli zobrazit a jednoduše přidáte na web. Nové kontakty budou automaticky padat do seznamu kontaktů v Ecomailu.
bottom-bg
Segmentace uživatelů

Využijte neomezené možnosti segmentů

Neposílejte všechno všem. Oslovte vybrané skupiny kontaktů s různým obsahem e-mailu. Díky segmentaci můžete databázi rozdělit podle vlastností kontaktů, aktivity v e-mailových kampaních, nákupního chování nebo pohybu na webu.
Personalizace

Dynamický obsah
e–mailu šitý na míru každému zákazníkovi

Přizpůsobte obsah každého jednotlivého e-mailu podle preferencí odběratele a informací, které o zákazníkovi máte. V personalizovaných blocích nabídněte zákazníkovi třeba produkt z kategorie, kterou si naposledy prohlížel nebo doporučte produkty podle posledních nákupů.
Umělá inteligence

Machine learning
myslí za vás

Chytřejší každým dnem

Učíme se z dat vašich zákazníků a víme, co mají rádi. Pomocí funkce machine learning do každého newsletteru automaticky vybereme ty produkty, které budou vašeho zákazníka pravděpodobně nejvíce zajímat.
Integrace

Využijte svá
data na maximum

Pracujte s údaji o zákaznících a daty z e-mailingu na jednom místě. Jen tak budete schopni vytvářet úspěšné personalizované kampaně, které budou vydělávat.

Díky naší API 2.0 a podrobné dokumentaci propojíte Ecomail s vaším e-shopem nebo jakýmkoli jiným nástrojem.

Facebook, Instagram

Napojte Ecomail na Facebook a Instagram

Custom audiences z vašich zákazníků

Propojení sociálních sítí s Ecomailem vám umožní zacílit reklamu na všechny vaše zákazníky nebo pouze vybrané segmenty. Nastavit můžete také automatické zobrazení reklamy podle chování zákazníka.

Sběr kontaktů s Facebook Lead Ads

Kontakty potencionálních zákazníků z Facebooku nebo Instagramu jsou automaticky posílány do seznamu kontaktů u Ecomailu. Nově zaregistrované uživatele tak můžete ihned přivítat uvítací kampaní.

Posílání zpráv do messengeru

Komunikace se zákazníkem ve více kanálech u nás není žádný problém. Kromě e-mailů umíme posílat také automatické zprávy do Facebook messengeru.

Dostupné integrace
Doručitelnost

Umíme e-maily posílat, ale i doručit

E-maily nechodí po horách, ale po lidech. V Ecomailu proto pečlivě dbáme na to, aby se vaše newslettery dostaly k jejich příjemcům a neskončily ve spamu. Doručitelnost na české a slovenské servery je pro nás samozřejmostí.

Náš systém neustále monitoruje doručitelnost do všech významných e-mailových schránek. Jakýkoli případný problém tak odhalíme mnohem dříve, než jej sami zaznamenáte.