Marketingová platforma pro e‑mail a omni‑channel komunikaci

Komunikujte se zákazníky efektivně pomocí několika kanálů najednou. U nás to zvládnete jednoduše, automaticky a s individuální péčí.

Komplexní nástroj

Jsme to nejlepší řešení, pokud hledáte

Nástroj na posílání newsletterů

Potřebujete snadno a rychle vytvářet a rozesílat atraktivní newslettery s jistotou doručení? Pak jste na tom správném místě.

Chytré řešení pro e-shop

Kromě pravidelných rozesílek vám nabídneme i multikanálovou komunikaci a pokročilé funkce přesně navržené pro potřeby e-shopu.

Spolehlivé služby na míru

Vyřešíme e-mailing za vás. Připravíme strategii, pomůžeme s přechodem, provedeme nastavení nástroje, navrhneme šablonu na míru.

bottom-bg
Responzivní šablony

Jednoduše krásné e‑maily jako od profíka

Šaty dělají člověka a pěkná šablona dělá e-mail. Díky našemu editoru a šablonám už nebudete potřebovat grafika ani znalost HTML. Newsletter si snadno navrhnete sami nebo můžete vycházet z našich připravených šablon. Za pár minut tak můžete odeslat svou první kampaň.

A tím to zdaleka nekončí!

Skloňování, určení svátku a pohlaví

Personalizované kampaně

Propojení s Facebookem

A/B testování kampaní

Formuláře pro sběr kontaktů

Umělá inteligence

Přesně cílený obsah za pomoci umělé inteligence

Učíme se z dat. Jen tak poznáme, co mají vaši zákazníci skutečně rádi. V tu správnou chvíli pošleme přesně takový obsah, který je zajímá.

Reference

Staňte se i Vy naším spokojeným klientem

Zakládáme si na osobním přístupu. Denně nasloucháme a plníme potřeby jednotlivců, malých firem i velkých společností napříč odvětvími.

„Ecomail je láska na první pohled. Rychle a jednoduše se v něm orientuje, tvorba šablon je velmi intuitivní, stejně tak i odesílání kampaní a jejich analytika. Největším pomocníkem jsou ale lidé na Helpdesku, kteří reagují přátelsky a téměř okamžitě.”
– Anna Kolářová, Český rozhlas
Integrace

Připojte váš e-shop

Využijte veškeré informace, které o zákazníkovi máte. Synchronizujte data z vašeho e-shopu pomocí API nebo jednoho z našich pluginů. Získáte tak přesně cílené kampaně napříč marketingovými kanály.

Jednoduchý a rychlý přechod z jiných nástrojů

Intuitivní ovládání, skvělý editor, snadné nastavení automatizací a čeština – kvůli tomu k nám zákazníci často přecházejí.
Umíme zajistit hladký a bezpečný přechod včetně přenosu historických dat.

profil photo
Monika 9:34
Dobrý den, jak vám mohu pomoci?

Nikdy na to nebudete sami

Součástí Ecomailu je i naše profesionální online podpora v češtině. Na chatu vám ochotně poradíme s nastavením nástroje a vysvětlíme i pokročilejší funkcionality.

Účinný nástroj pro agentury

S agenturami jsme jedna ruka. Marketingovým specialistům umožňujeme efektivněji řídit jednotlivé projekty i pro několik klientů najednou.